For Your Ears Only – Muzyka tylko dla ciebie

Avatar photo
For Your Ears Only

Jak często zdarzyło się wam przypadkowo odłączyć słuchawki podczas słuchania muzyki w telefonie ? Czasami bywa to naprawdę denerwujące, zwłaszcza, gdy muzyka może przeszkadzać innym osobom w Twoim otoczeniu lub gra w miejscu w którym nie powinna.

Zazwyczaj w takim wypadku musimy szybko wygrzebać telefon gdzieś z głębokiej kieszeni czy z torebki aby jak najszybciej zastopować odtwarzacz muzyczny bądź ponownie podłączyć zestaw słuchawkowy.

Od tej chwili nie musimy się o to martwić. Z pomocą przyjdzie nam mała i prosta w obsłudze aplikacja For Your Ears Only, która po wykryciu odłączenia słuchawek od telefonu automatycznie zastopuje odtwarzacz muzyczny.

Jedyną zauważalną wadą For Your Ears Only jest to, że trzeba ją samodzielnie włączać za każdym razem – miejmy nadzieję, że w następnych wydaniach twórca rozwiąże ten problem.

Interfejs aplikacji nie jest może zbyt piękny, ale przecież nie o to tutaj chodzi.

For Your Ears Only

For Your Ears Only

Aplikacja działa między innymi na telefonach takich jak Nokia N97, Nokia 5800 XpressMusic czy 5530 XpressMusic.

Instacja i użytkowanie

Pierwszą czynnością, która należy zrobić jest pobranie aplikacji For Your Ears Only(np z Softpedii: [pobierz]) a następnie jej instalacja na telefonie.

Same korzystanie z For Your Ears Only też nie jest zbyt skomplikowane:
1) Startujemy Otwarzacz Muzyczny (trzeba go zawsze uruchomić prze FYEO).
2) Startujemy For Your Ears Only.
3) Podłączamy słuchawki.
4) Włączamy odtwarzanie muzyki.

Aby przetestować działanie aplikacji możemy teraz odłączyć słuchawki. For Your Ears Only powinno wykryć, że do telefony nie są podłączone słuchawki (Disconnected) i zatrzymać odtwarzanie muzyki.

I o to właśnie nam chodziło 🙂 Teraz możemy włożyć słuchawki i włączyć odtwarzanie muzyki nie martwiąc się już więcej o przypadkowe wypięcie słuchawek i zrobienie mini dyskoteki w miejscu gdzie nie powinna się ona odbyć.

Warto przeczytać

1 komentarz

Możesz dodawać komentarze do tego artykułu.


  • Ciekawe. Trzeba to przetestowac. Mialem kilka razy takie przypadki przypadkowego wyciagniecia sluchawek i nie bylo ciekawie:) Pozdro

    Bartek 14 lat ago Reply


Dodaj komentarz