Nowy layout na nowy rok

Avatar photo
Aktualizacja

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do zmiany wyglądu bloga. Poprzednia, stworzona przeze mnie skórka była całkiem niezła ale brakowało jej między innymi responsywności, przez co słabo wyglądała na urządzeniach mobilnych. Stosowanie rozwiązań typu WPtouch jakoś specjalnie mnie nie satysfakcjonowało. Mimo przeróbek skórki mobilnej blog wyglądał bardzo pospolicie, przeciętnie.

Blog - stary wygląd

Blog – stary wygląd

W ostatnim miesiącu, mając chwilę wolnego czasu postanowiłem stworzyć coś ciekawszego i bardziej uniwersalnego. Efekty pracy można zobaczyć teraz. Moim zdaniem, wizualnie strona prezentuje się lepiej, jest prostsza i przyjemniejsza dla oka. Dodatkowym usprawnieniem jakie wprowadziłem jest Google Custom Search Engine, która obługuje wyszukiwanie na stronie. Wydaje mi się, że sprawdza się ona lepiej niż standardowa wyszukiwarka wbudowana w WordPress’a.

Blog - nowy wygląd

Blog – nowy wygląd

 

Nowa wordpress’owa skórka wykorzystuje framework Bootstrap, dzięki czemu jest w pełni responsywna, dopasowuje się i wygląda dobrze na urządzeniach o różnej wielkości ekranu.

 

Blog - nowy wygląd (automatycznie skalowanie)

Blog – nowy wygląd (automatycznie skalowanie)

Warto przeczytać

Brak powiązanych artykułów

Dodaj komentarz