Artykuły w kategorii: Bez kategorii

Aktualizacja

Nowy layout na nowy rok

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do zmiany wyglądu bloga. Poprzednia, stworzona przeze mnie skórka była całkiem niezła ale brakowało jej między innymi responsywności, przez co słabo wyglądała na urządzeniach mobilnych. Stosowanie rozwiązań typu WPtouch jakoś specjalnie mnie nie satysfakcjonowało. Mimo przeróbek skórki mobilnej blog wyglądał bardzo pospolicie, przeciętnie.

Więcej ...

Hetzner

Nowy VPS – Hetzner vServer VQ 7

U dotychczasowego providera korzystałem z VPS’a (wirtualizacja Xen), 128MB RAM, 256MB SWAP, 10GB HDD i 150 GB miesięcznego transferu w cenie £5.00 GBP. Korzystałem z niego od początku powstania tego bloga (2009r) i nie miałem żadnych zastrzeżeń.

Więcej ...

Aktualizacja

Zmiany na blogu

W ostatnim czasie znalazłem wreszcie czas na prowadzenie bloga. Pierwszym zauważalnym skutkiem pracy jest jak pewnie zauważyliście totalna przebudowa bloga i jego częściowa reorganizacja. Mam nadzieje, że zmiany poszły w dobrym kierunku i nowa odsłona serwisu również przypadnie wam do gustu.

Więcej ...

Aktualizacja

Aktualizacja na blogu

Po miesiącach nic nie robienia (z braku czasu jak i lenistwa 🙂 ) na blogu, nadszedł czas na zmiany. Jako, że nie mogłem już dalej patrzeć na starą szatę graficzną strony, w ostatnim czasie każdą wolną chwilę poświęcałem na przygotowanie nowego designu.

Więcej ...

Hetzner

Zmiana serwera – przenosiny do Hetzner’a

Właśnie ukończyłem przenoszenie danych z mojego dotychczasowego serwera VPS w UK na nowy znajdujący się w Niemczech. Przez najbliższe 48h nie którzy z was mogą widzieć jeszcze stary serwis o IP 95.154.*, spowodowane jest to powolną aktualizacją DNS.

Więcej ...